Počet zobrazení stránky

pátek 25. ledna 2019

Loni / letos znovu a lépe!

                                  Děcka, tak já o tom musím napsat článek. Protože se mi množí dotazy, jak to s náma tuhle sezónu je, když minulý rok jsme se z těch......no....exkrementů bych řekla, vyhrabali až na začátku března..
                                Loni v září jsem se rozhodla, že budu připravená a tohle se už prostě nestane. Takže jsem četla, zjišťovala, studovala, odposlouchávala a prudila známé i neznáme, abych přišla na nejlepší koktejl zázračného elixíru... Zjednodušeně, nic takového neexistuje, ale ještě to nezavírejte a čtěte dál..:)! Já totiž minule narazila už vté nejhorší fázi zoufalosti na Kalobu. Někde v diskuzích jsem na ni narazila s tím, že fakt moc pomáhá, takže jsem objednala v lékárně (teď už seženete i bez objednání) a začala ji lít do dětí po litrech. No co vám budu povídat, tehdy už nás nezachránila, protože děcka už měla nasazená asi 3. antibiotika a u Kaloby musíte vědět, kdy nasadit. A proto taky píšu tuhle záživnou stať!
                                 Já se jako pokusím, aby to bylo čitelné a srozumitelné. Když tak se mě samozřejmě ptejte a já se pokusím odpovědět, pokud budu vědět... Takže prvně, Kaloba je na přírodní bázi. Nečekejte žádné chemické deriváty, ty se snažím pokud možno vymýtit, i když někdy samozřejmě není zbytí. To si prosím uvědomte! Nasazuju jí okamžitě, když na svých dětech poznám, že něco není cajk..Každá máma pozná, že se něco děje. Prostě první příznak toho, že by se mohlo něco vyklubat. U nás je to únava, občas si někdo zakašle, nenápadně zachrchlá, taky nezájem o večerníček, nebo se se mnou nehádají, když trvám na snědení zeleniny k večeři. To je prostě blbě a jde se na to. Já používám sirup, ale je i ve formě kapek a tablet. Ty teď asi pořídím pro ty dva starší. Nasazuju nejenom "postiženému kusu", ale i těm ostatním! Jo a Dávkování je tam napsáno od jednoho roku, ale dávala jsem Karlovi už asi v 10 měsících a jakej je to kluk šikovnej! Nebudu Vám tady popisovat biologické působení léku, protože jsem prostá žena z lidu a nemám na to školy, ale prostě...Funguje to.


                                 Ono takhle. Je samozřejmě možné i to, že Kaloba nezabere, ale můžete vzít jed na to, že ten průběh kašlacích nemocí bude mnohem mírnější a hlavně rychlý. Samozřejmě, že pokud už sirup začnu dávat, tak děcka nechávám doma, je důležité, aby byly co nejvíc v klidu a nechodily na hodinu na zahrádku ve školce, nebo neseděly 5 hodin v lavici a dělaly úkoly. Prostě pohádky, mrkev, špagety, jabka...a sem tam tablet, že jo...A ukamenujte mě! Jo, taky doplňuju inhalátorem, do kterého liju Vincentku, to je skvělý doplněk tady toho všeho. Většinou je to za dva dny pryč. My tohle od listopadu absolvovali jednou, loni jsme v tom jeli fakt nonstop a u Karla to vyeskalovalo v zápal plic.

                               Jo a ještě jeden tip. Pokud Kaloba nezabere, nebo ji nasadíte ji pozdě, atd., doporučuju další věc a to je Bronchipret. Dělá ho myslím stejná firma a je taky na přírodní bázi, ale není to doplněk stravy, je to prostě lék s prokázanou klinickou studií. Stejně jako výše zmiňovaná kamarádka "K". Skvěle to uvolňuje zahlenění dýchacích cest a usnadňuje vykašlávání.
                                Zkrátka takhle..Když to s Kalobou podchytíte, máte velkou šanci na zažehnání, nebo opravdu lehký "víkendový" průběh nemoci. Když ne, nasaďte Bronchipret a uvidíte. Taky bych doporučila naučit se alespoň jednu modlitbičku a opakovat ji každý večer. Tím nic nezkazíte :))
Jo  a děcka, tohle všechno je na nemoce dýchacích cest, na průjem a zvracení to fakt není..;)!
           
Zdar!


                         

Žádné komentáře:

Okomentovat